single

Jak zgrać zdjęcia z komputera na iPhone przez kabel?

Sklep Hama Mobile

Sprawdź produkty od

Istnieje wiele sposobów na przeniesienie zdjęć z komputera na iPhone, ale jednym z najprostszych i najszybszych sposobów jest połączenie urządzeń za pomocą kabla. W tym artykule omówimy krok po kroku, jak zgrać zdjęcia z komputera na iPhone przez kabel.

Krok 1: Przygotowanie kabla i urządzeń

Aby zacząć, potrzebujesz kabla USB dołączonego do twojego iPhone'a i komputera. Upewnij się, że oba urządzenia są włączone i odblokowane. Jeśli używasz komputera Mac, upewnij się, że masz najnowszą wersję systemu operacyjnego. W przypadku komputera PC upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze aktualizacje systemu Windows.

Krok 2: Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla

Podłącz swój iPhone do komputera za pomocą kabla USB. Możesz podłączyć go do dowolnego portu USB na komputerze lub do zewnętrznego huba USB.

Krok 3: Otwórz aplikację "Zdjęcia" na komputerze

Otwórz aplikację "Zdjęcia" na komputerze, która jest domyślną aplikacją dla przechowywania zdjęć na Macu. W przypadku komputera PC, otwórz "Eksplorator plików" i przejdź do folderu, w którym przechowujesz swoje zdjęcia.

Krok 4: Wybierz zdjęcia, które chcesz przesłać na iPhone

Znajdź zdjęcia, które chcesz przesłać na iPhone, wybierz je i skopiuj do schowka.

Krok 5: Przenieś zdjęcia do aplikacji "Zdjęcia" na iPhone

Aby przenieść zdjęcia do aplikacji "Zdjęcia" na iPhone, otwórz aplikację iTunes na komputerze. Kliknij na ikonę iPhone'a w lewym górnym rogu ekranu, aby przejść do ustawień urządzenia. Wybierz zakładkę "Zdjęcia" i zaznacz opcję "Synchronizuj zdjęcia". Wybierz folder, w którym znajdują się zdjęcia, które chcesz przesłać na iPhone, i kliknij "Synchronizuj".

Krok 6: Zakończ proces synchronizacji

Po zakończeniu procesu synchronizacji możesz odłączyć iPhone'a od komputera. Otwórz aplikację "Zdjęcia" na swoim iPhone'ie i sprawdź, czy zdjęcia zostały przesłane poprawnie.

Podsumowanie

Jak widać, zgrać zdjęcia z komputera na iPhone przez kabel jest łatwe i szybkie. Wystarczy połączyć urządzenia za pomocą kabla USB i przesłać zdjęcia przy użyciu aplikacji "Zdjęcia" i iTunes na komputerze.